Plovouci podlahy – PVC – Linolea – Korkove desky – Koberce – Chemie – Dvere a zarubne 

magnify

Nabídka

Naše firma nabízí široký sortiment textilních podlahovin Českých i zahraničních výrobců, pvc, dřevěných i laminátových podlah, korek v širokém spektru barev. Veškeré práce s tímto spojené: broušení, rovnání, lakování, natírání dřevěných i betonových povrchů v interiéru. Nabízíme i kompletní dodání a servis vnitřních  dveří se zárubněmi různých značek. Provádíme lepení stropních kazet a po dohodě i malování bytů. Dále terasová prkna Bankirai, Belinka .Ipe, Masaranduba vhodná kolem bazénů a venkovních ploch.

Do portfolia našich služeb samozřejmě patří veškeré práce s podlahovými krytinami spojené, zejména pak broušení, rovnání, lakování, natírání dřevěných či betonových povrchů v interiéru. Nebojíme se ani složitějších prací jako jsou dekorativní polepy interiéru, polepy schodů či vnitřních prostorů dodávkových automobilů. Odborná konzultace na místě pokládky je pro nás samozřejmostí stejně jako fakt, že tyto konzultace jsou zdarma.

Dále jsme schopni zajistit pro Vás ve spolupráci s firmou Interiéry Vogltanz dodávku a montáž dřevěných dveří a zárubní.

Nově jsme pro Vás otevřeli vzorkovnu podlahových krytin a dřevěných dveří a zárubní ve Třemošné u Plzně. Jen pár kroků od naší vzorkovny pak najdete nově otevřenou prodejnu moderního nábytku, a tak budete moci při jedné návštěvě u nás vybavit kompletně celý Váš interiér.

Nabízené produkty firem

Plovoucí podlahy: Abrasiv, Atawa, Esco podlahy, Quick step, Haro, Singha
Měkčená pvc, pvc a linolea: Armstrong, Fatra, Forbo linoleum, Objekt floor, Tarkett
Korkové desky: Likor
Koberce: Avanti, Barkotex, Breno, Cartex Canada, Desso
Chemie: Artelit, Uzin
Dveře a zárubně: Prim, Sapeli, Masonite, Solodoor

Dále zajišťujeme s našimi smluvnímy partnery tyto práce

Doplňkový sortiment:

  • Kobercové lišty, alu hrany, přechodové lišty, pvc sokly, dýhované i foliované lišty k plovoucím podlahám, korkové lišty, samonivelační i plnící stěrky, penetrace, lepidla, tmely , uniakrylátové barvy na beton, epoxidy na opravu prasklin v betonu a uzavření zbytkové vlhkosti.
QR Code Business Card